עיצוב יפה ונכון.

למה לבחור ב- CATOOSI?

אדם חשוף היום לכמויות מידע מכל כיוון כך שהוא מקדיש בממוצע פחות משניה כדי לגבש דעה על מותג או על אדם אחר. הדעה מתגבשת בין אם נרצה או לא עוד לפני ששמענו מה יש לאותו אדם להציע, במצב זה יש חשיבות בלתי נתפסת ובלתי מוערכת לפרטים. ההתמודדות עם כמויות המידע מחייבת אותנו להסתייע בתת מודע שעובד שעות נוספות. פרטים נתפסים לא רק בעין אלא מעובדים בצורה בלתי מודעת כדי לגבש דעה בזמן הקצר ביותר. ואלו הפרטים שעושים את ההבדל ויכולים לקבוע מה תהיה דעתו של אחד על המותג בין הוא מוצר או אדם. הצבע, הטקסטורה, הגרפיקה, הבהירות, הסגנון, חדות, לכל יש מקום בהחלטה הבלתי מודעת הזו. ב- CATOOSI תקבלו הקפדה על פרטי עיצוב כמו גם ליווי בביצוע, והכל על מנת לייצר את הרושם שנרצה לייצר. בעזרת CATOOSI תוכלו לקבל את התמורה האיכותית ביותר להשקעה שלכם, נכון יש פרמיה מסויימת לעבודה עם משרד עצמאי אבל יותר מידי פעמים נדרשנו לתקן מעוות ולעדכן כך שאנחנו יודעים שהשקעה נבונה מהתחלה תביא ערך גבוה בזמן קצר יותר. אצלנו תקבלו ניסיון של למעלה מ- 20 שנים בתחום הדיגיטל והדפוס. בין אם תרצו להכין קטלוג דיגיטלי או הארד קופי, ספר, סרט תדמית, לוגו, מיתוג, עיצוב ביתן,  אתרים, מצגות, או כל פרוייקט אחר אצלנו תמצאו את הניסיון הרלוונטי ואם לא אז נדע לומר זאת בלי להתבייש.
ב- CATOOSI אנחנו מקפידים להשאיר את בעלי המותג מעודכנים בשלבי פיתוח המותג, העבודה נעשית ברוח השיטה האג׳ילית, קלה וזריזה, כך שבחירות נעשות בהתייעצות מקצועית משותפת ומובהרות הסיבות לכל מהלך. כך תוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן ובקצב שנקבע על ידכם. בכל שלב בתהליך ישנה שקיפות מירבית לנעשה אשר מאפשרת את הגמישות הזו אשר היא חלק בלתי נפרד מחיינו ומחיי המותג.    
נעזור לכם לעשות סדר בתהליך, ונעזור בהמלצות לגבי נותני שרות כגון בתי דפוס ונותני שירותים דיגיטלים (hosting למשל). אצלנו תהיו בטוחים שתקבלו מוצר איכותי באחריות לפי הפרמטרים שהגדרתם ללא גחמות (העוזרת החדשה: ׳אני לא עושה תריסים׳) ובצורה המקצועית ביותר בזמן שמתאים לכם.  

תהיו בקשר